طراحی سایت فروشگاهی نازنین گالری

طراحی سایت نازنین گالری

فروشگاه نازنین از سال 1395 با واردات پوشاک از برند های برتر ترکیه در جزیره کیش شروع به کار میکند و پس از موفقیت در این زمینه فعالیت خود را با واردات مستقیم پوشاک از اروپا و علی الخصوص ایتالیا ادامه میدهد و به نازنین گالری تغییر نام میدهد .
هم اکنون نازنین گالری با واردات پوشاک الیاف طبیعی زنانه و مردانه با کیفیتی بی نظبر در ایران تجربه جدیدی از زیبایی و راحتی را برای هموطنان به ارمغان اورده است.

ادامه مطلب

طراحی سایت پوشاک اسپیتمان

برادران فراهانی به‌عنوان بنیان گذاران مجموعه اسپیتمان با دنبال کردن حرفه پدری، فعالیت خود را در عرصه تولید کت و شلوار مردانه از سال ۱۳۴۵ با نام دنیس و سالار آغاز نمودند و پس از چندین سال تولید نیمه صنعتی و فروش عمده و تک و با توجه به توسعه بازار و افزایش تقاضا، تصمیم به تأسیس فروش اینترنتی با نام اسپیتمان گرفتند.
برند اسپیتمان با تکیه بر دانش فنی و تجربه طولانی در کنار درک نیاز مشتریان تلاش می‌کند با تولیدی شایسته مردمان ایران زمین گامی بلند در عرصه تولید پوشاک مردانه بردارد.
خلاقیت، نوآوری،کارآفرینی و تولید محصولات و خدمات متمایز با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و اشتغال زایی در زمینه مد و پوشاک هدف اصلی این برند است.

ادامه مطلب

طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک پینک مون

پینک مون فعالیت خود را در زمینه پوشاک به ‌صورت تخصصی از سال 1393 آغاز نمود و طی این سال‌ها توانسته ضمن همکاری با بیش از 400 برند ایرانی و بین‌المللی، در مسیر بهبود تجربه خرید آنلاین پوشاک در ایران گام بردارد

ادامه مطلب

طراحی سایت پوشاک مزون سما

طراحی سایت پوشاک مزون سما

مزون سما فعالیت خودرا از سال ۱۳۹۴ در قالب یک فروشگاه کوچک و فقط به صورت حضوری اغاز نمود
با گذشت زمان و با توجه به قیمت مناسب اجناس و افزایش متقاضیان این فعالیت گسترده تر شد و به مرور علاوه بر فروش حضوری فروش اجناس به صورت اینترنتی هم به فعالیتها اضافه شد
روزانه سفارشات اجناس برای مشتریان سراسر کشور ارسال میشود امور مشتریان مزون همواره اماده پاسخگویی و رفع مشکلات برای مشتریان عزیز میباشد

ادامه مطلب

طراحی سایت پوشاک بجان

طراحی سایت پوشاک بجان

برند بجان از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش‌پوشاک ایرانی بانوان آغاز کرد و با هدف ارائه خدمات در راستای رضایت مشتری و قیمت مناسب ،فروش آنلاین و‌حضوری خود را گسترش داد.

ادامه مطلب