بجان

برند بجان از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش‌پوشاک ایرانی بانوان آغاز کرد و با هدف ارائه خدمات در راستای رضایت مشتری و قیمت مناسب ،فروش آنلاین و‌حضوری خود را گسترش داد.
توضیحات پروژه

طراحی سایت بجان یکی از نمونه کار های دیگر مجموعه وب بو است که توسط تیم خلاق و حرفه ای وب بو خلق شده است در این سایت ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا طبقه خواسته کارفرما و معیار های لازم یک سایت سبک و جذاب با سرعت لود بالا و سیستم امنیت حرفه ای پیاده سازی کنیم .

در این سایت تلاش کردیم از بهترین هاست های ایران استفاده کنیم تا بهترین منابع در اختیار سایت باشد و شاهد اختلال و کندی نباشیم . همواره تلاش کردیم از سیستم هار حرفه ای کش جهت بهینه سازی سرعت سایت استفاده کنیم

طراحی صفحات کاملا بهینه انجام شده است . تمامی صفحات سایت بجان رسپانسیو شده است.  برای اطلاع رسانی به مشتریان از سیستم ارسال اس ام اس استفاده میشود و به صورت آنی به کاربران اطلاع رسانی میشود .

سیستم سود و زیان برای کارفرما پیاده سازی شده است تا به صورت حرفه ای فروش خود را رصد کند . نصب سیستم بکاپ گیری خودکار ،استفاده از سیستم های هوشمند مدیرت انبار ،نصب سیستم چت در واتساپ

پیاده سازی سیستم مدسرت مشتری crm

جزئیات پروژه
تصویر صفحه اصلی