دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان

درنـهایـت سـادگـی بـیشـتر بفروشیـد!

باشگاه مشتریان وب بو ابزاری کاربردی برای ایجاد روابط پایدار و سودمند با مشتریان کسب‌وکارتان است. با استفاده از دستگاه دخیره شماره موبایل وب بو می‌توان خدمات گوناگونی همچون تبریک تولد، تخفیف، نظرسنجی و غیره را به مشتریان ارائه نمود و از این طریق مشتریان وفادارتری داشت. حالا اولین قدم برای وفادار سازی مشتریان شما آغاز شده است.

دسـتگاه ذخیره شمـاره موبایل مشتـری

شـفـافـیـت و اعـتـمـاد
هنریـسـت به نام فـروش

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری وب بو چیست؟ با دستگاه وب بو می توانید نامحدود شماره مشتری را جمع آوری نمایید.از امکانات اولیه دستگاه ارسال پیام خودکار تشکر از خرید است، دریافت تاریخ تولد ، تشخیص خودکار تعداد بار هار های حضور مشتری در فروشگاه شما . دستگاه ذخیره شماره وب بو کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و از نظر امکانات در سطح بالایی قرار گرفته است.

احتمال خرید مشتریان قبلی 80% اما این احتمال به مشتریان جدید فقط 20% می رسد. رضایت مشتری یکی از اصلی ترین رکن های کسب و کارها می باشد.یکی از راه های جلب رضایت مشتری ارتباط مدام با مشتریان است این مهم برای تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ اهمیت دارد.

امکانات دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان

بخشی از قابلیت هایی که دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان وب بو در اختیار شما قرار می‌دهد

کارت ویزیت پیامکی

یکی از امکانات پنل باشگاه مشتریان وب بو، کارت ویزیت پیامکی است که در آن پیام خوش‌آمدگویی با اطلاعات کسب‌وکار ارسال می‌شود. کارت ویزیت پیامکی، هزینه کمتر و ماندگاری بیشتری نسبت به نمونه چاپی دارد.

تبریک تولد

یکی دیگر از امکانات پنل وب بو که به مشتریان حس خوبی منتقل می‌کند، پیامک تبریک تولد است. با استفاده از پنل باشگاه مشتریان این پیام را در روز تولد مشتری ارسال کنید.

نظرسنجی از مشتری

نظرسنجی از مشتریان بعد از استفاده از محصولات و خدمات شما یکی از امکانات پنل وب بو است. نظرسنجی این سرویس، NPS یا همان بهترین متد نظرسنجی از مشتریان در دنیا است.

کلوپ مشتریان

از اصلی ترین امکانات پنل باشگاه مشتریان وب بو می‌توان به ایجاد ارتباط تجاری بهتر با مشتریان اشاره کرد. در این پنل با دریافت راه‌های ارتباطی مشتریان می‌توانید یک باشگاه مشتریان حرفه ای ایجاد کنید.

ریفرال مارکتینگ

یکی از پرسودترین امکانات پنل وب بو، ریفرال مارکتینگ است و به شما کمک می‌کند توسط افراد بیشتری شناخته شوید. مشتریان می‌توانند با استفاده از سامانه پیامکی، شما را به اطرافیانش معرفی کنند.

پیامک خودکار

با استفاده از امکانات متعدد پنل وب بو می‌توانید به صورت هوشمندانه به مشتریان، در فواصل زمانی معین پیام‌ بفرستید؛ چراکه یکی از امکانات پنل باشگاه مشتریان دایرکت، پیامک خودکار است.

ارسال پیامک از روی نقشه

با پنل دایرکت می‌توانید برای فروش محصول و خدمات، به افراد در شهرهای دیگر دسترسی داشته باشید. این پنل، شماره اپراتورهای ایرانسل و همراه اول را در اکثر شهرها پوشش می‌دهد.

ارسال پیامک گروهی

پیامک گروهی از دیگر امکانات پنل باشگاه مشتریان وب بو است که پیامتان را بدون محدودیت به دست مشتریان می‌رساند. در این پنل می‌توانید یک بار در ماه یک پیام را به صورت گروهی ارسال کنید.

برنده باش

افزونه برنده باش در پنل باشگاه مشتریان، به صاحبان کسب و کارها کمک می‌کند که در مشتریان انگیزه خرید ایجاد کنند؛ در این پنل می‌توانید میزان، تعداد جایزه‌ها و گروه مشتریان را انتخاب کنید.

شماره اختصاصی

یکی از امکانات پنل وب بو، تعیین شماره اختصاصی است؛ به عبارت بهتر برای استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل می‌توانید شماره اختصاصی تهیه نموده و با سامانه پیامکی به مشتریان پیامک ارسال کنید.

یادآوری

یکی از مزایای استفاده از پنل باشگاه مشتریان وب بو بهره‌مندی از قابلیت‌هایی نظیر افزونه یادآوری است؛ لازم به ذکر است انتخاب تاریخ یادآوری به عهده خود مشتری می‌باشد.

هدفگیری مجدد

پیامک هدف‌گیری مجدد یکی دیگر از امکانات پنل وب بو است که در زمان عدم مراجعه مشتریان بعد از یک دوره زمانی مشخص، برای آن‌ها ارسال می‌شود.

فرم ساز در پنل باشگاه مشتریان

در پنل باشگاه مشتریان می‌توان اطلاعات شخصی مشتریان که در افزونه فرم ساز قرار دارند را به آسانی به دست آورد.

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان