مجموعه حرفه ای وب بو

شفاف باشید، متفاوت باشید

بیش از 5 سال است که مجموعه وب بو در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ دیجیتال مارکتینگ شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در افزایش مشتریان کسب و کار ها داشته باشیم.

icon20 (1)

فرهنگ وب بو

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید. آژانس دیجیتال مارکتینگ وب بو قصد دارد همراه شما، فصلی نو در کسب و کار های اینترنتی آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

با ما بدرخشید

تجربه کاری

سال 5 سال

مشتری‌ ها

کسب و کار + 3000

اعضای تیم

4نفر حضوری 8 نفر دور کار

خدمات

+30 سرویس فعال

زندگی در وب بو

ما فعال هستیم، تلاش می‌کنیم و اهمیت می‌دهیم. ما عاشق آن هستیم که همه‌چیز بی‌نقص باشد. اما زندگی که فقط کار نیست. تفریح و شادی هم برای یک تیم خوب و سرزنده لازم است. پس سعی می‌کنیم قدر تک تک لحظاتی که در کنار هم هستیم را به خوبی بدانیم.

 

 

تیم وب بو