طراحی سایت پوشاک اسپیتمان

برادران فراهانی به‌عنوان بنیان گذاران مجموعه اسپیتمان با دنبال کردن حرفه پدری، فعالیت خود را در عرصه تولید کت و شلوار مردانه از سال ۱۳۴۵ با نام دنیس و سالار آغاز نمودند و پس از چندین سال تولید نیمه صنعتی و فروش عمده و تک و با توجه به توسعه بازار و افزایش تقاضا، تصمیم به تأسیس فروش اینترنتی با نام اسپیتمان گرفتند. برند اسپیتمان با تکیه بر دانش فنی و تجربه طولانی در کنار درک نیاز مشتریان تلاش می‌کند با تولیدی شایسته مردمان ایران زمین گامی بلند در عرصه تولید پوشاک مردانه بردارد. خلاقیت، نوآوری،کارآفرینی و تولید محصولات و خدمات متمایز با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و اشتغال زایی در زمینه مد و پوشاک هدف اصلی این برند است.
توضیحات پروژه

طراحی سایت اسپیتمان یکی از نمونه کار های دیگر مجموعه وب بو است که توسط تیم خلاق و حرفه ای وب بو خلق شده است در این سایت ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا طبقه خواسته کارفرما و معیار های لازم یک سایت سبک و جذاب با سرعت لود بالا و همچنین سیستم خرید عالی طراحی کنیم . برای اطلاع رسانی به مشتریان اسپیتمان از سیستم ارسال اس ام اس استفاده کردیم و سعی کردیم با بهترین کیفیت سایت رو براشون طراحی کنیم .

یک سایت حرفه ای و سبک در زمینه فروش پوشاک مردانه طراحی شده براشون که قابلیت همچون: اطلاع رسانی آنی به کاربر در هر مرحله از پیگیری سفارش توسط تیم فروش اسپیتمان ، سیستم مدیرت حرفه ای انبار ، سیستم اعلام سود زیات به کارفرما ،سیستم اطلاع رسانی کمبود موجودی انباز محصول . این چند قابلیت کوچیک اسپیتمان مون است.

جزئیات پروژه
تصویر صفحه اصلی
طراحی سایت فروشگاه لباس اسپیتمان
منوی دسته‌های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.