طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی نازنین گالری

طراحی سایت نازنین گالری

فروشگاه نازنین از سال 1395 با واردات پوشاک از برند های برتر ترکیه در جزیره کیش شروع به کار میکند و پس از موفقیت در این زمینه فعالیت خود را با واردات مستقیم پوشاک از اروپا و علی الخصوص ایتالیا ادامه میدهد و به نازنین گالری تغییر نام میدهد .
هم اکنون نازنین گالری با واردات پوشاک الیاف طبیعی زنانه و مردانه با کیفیتی بی نظبر در ایران تجربه جدیدی از زیبایی و راحتی را برای هموطنان به ارمغان اورده است.

اشکان چیتگر

طراحی سایت لوازم سوارکاری اشکان

مجموعه تولید و واردات لوازم سوارکاری اشکان چیتگر فعالیت خود را در سال ۱۳۷۵ در تهران آغاز نمود. احترام به مشتری و فعالیت نیروهای کارآمد و برنامه ریزی دقیق جهت تولید و واردات لوازم سوارکاری بهمراه حمایت جامعه سوارکاری باعث شد تا به سرعت بعنوان معتمدترین و ارزشمندترین مجموعه فعال در این حوزه شناخته شود.

طراحی سایت فروشگاهی همزن آنلاین

مجموعه همزن آنلاین فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ در زمینه مشاوره،فروش تجهیزات و راه اندازی قنادی و کافه بیکری شروع نموده و در سرتاسر ایران قنادیها و کافه نان های معتبری تجهیز کرده است.

طراحی سایت پوشاک سما ست

طراحی سایت پوشاک سما ست

سما ست فعالیت خودرا از سال ۱۳۹۴ در قالب یک فروشگاه کوچک و فقط به صورت حضوری اغاز نمود با گذشت زمان و با توجه به قیمت مناسب اجناس و افزایش متقاضیان این فعالیت گسترده تر شد و به مرور علاوه بر فروش حضوری فروش اجناس به صورت اینترنتی هم به فعالیتها اضافه شد روزانه سفارشات اجناس برای مشتریان سراسر کشور ارسال میشود امور مشتریان مزون همواره اماده پاسخگویی و رفع مشکلات برای مشتریان عزیز میباشد