افزایش بازدید تیک تاک TikTok

با کمک ما در TikTok میتوانید به راحتی رشد کنید و در این شبکه معروف شوید

استفاده از جدید ترین روش های سال 2020

استفاده از جدید ترین روش های سال 2020

پشتیبانی 724

پشتیبانی724

ارسال فوری سفارشات

ارسال فوری سفارشات

برنامه تیک تاک چیست؟

برنامه تیک‌ تاک به کاربران اجازه می‌ دهد که موزیک‌ ویدئوهای بسیار کوتاه و جالب را در ۳ الی ۱۵ ثانیه‌ای بسازند. با استفاده از موسیقی و جلوه های ویژه، فیلم های عالی خود را با گرفتن لحظات خنده دار و خاطره انگیز برای به اشتراک گذاشتن با دنیا استفاده کنید. فیلم های خود را با فیلترها و جلوه های ویژه، برچسب های سرگرم کننده، موسیقی و… بگیرید. 100+ برچسب ایموجی و فیلترهای چهره سرگرم کننده به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته تا شما ویدیوهای خود را زیبا و جالب خلق کنید .

برنامه تیک تاک یک شبکه اجتماعی چینی است که از طریق گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل قابل دسترس است . این برنامه از طریقه اندروید و آی‌اواس قابل دسترسی است .

دلیل استفاده ی بسیار از تیک تاک چیست؟

برنامه ‏‏TikTok تیک تاک یک پلتفرم اجتماعی است، که به صورت  ویدئو هایی چند ثانیه ای یا چند دقیقه ایی است که با موسیقی یا انواع صدا قوت گرفته است این برنامه بعد ازجنبه ی سرگرمی برای افراد توانا مانند رقصنده ها و… کاربرد فراوانی دارد.
تیک تاک ایده ایی نو برای سازندگان جوان است تا در این زمینه خلاقیت های خود را برای سرتاسر جهان به آسانی به اشتراک بگذارند.

رشد چشم گیر برنامه تیک تاک در جهان
این برنامه به حدی درمیان کاربران محبوب شد و پیشرفت کرد که هم اکنون او را به عنوان رقیب نت‌فلیکس، یوتیوب، اسنپ‌چت و حتی فیس‌بوک می شناسند .

به گونه ای که تیک تاک توانست در بیش از 150 کشور دنیا که به 75 زبان صحبت میکنند رکورد یک میلیارد دانلود را به نام خود ثبت کند.

از جمله ویژگی های این اپلیکیشن این است که افکت ها و صوت های کارگذاری شده کار کاربر را آسان تر کرده و جذابیت خاصی به آن بخشیده است که کاربران این ویژگی را در قالب یک فیلم در شبکه های اجتماعی و در خود تیک تایک نیز به نمایش میگذارند.

صفحه های ارائه شده در این برنامه بسیار ساده بوده و نیازی به مترجم ندارد و همین کار استفاده از آن را بسیار آسان نموده..

تیک تاک رقیب چه اپلیکیشن هایی است؟

این برنامه که مدت زیادی از ارائه ی آن نگذشته تبدیل به رقیبی برای اینستاگرام و فیسبوک شده است.

اما باتوجه به این که از21 مهر1398 دسترسی کاربران ایرانی به اپلیکیشن تیک تاک قطع شده است و برای اجرا شدن آن باید به فیلتر شکن متصل بود این احتمال میرود که این برنامه در ایران مسدود شده است اما هنوز فیلتر تیک تاک توسط کسی اعلام نشده است.

چه ویدیوهایی را می‌توان در برنامه تیک تاک آپلود کرد؟

با توجه به اینکه این برنامه اکثر از ویدئو های کوتاه را پشتیبانی می کند اما هیچ وقت مانع هنر شما نمی شود و به شما اجازه میدهد هر نوع فیلم با هر موزیک باهر تایمی را در این برنامه آپلود کنید.

اما به نوعی این محدودیت زمانی با ایجاد خلاقیت های زیاد در مدت زمان کوتاه می شود.

در واقع این برنامه از انواع ویدئو های تکنولوژی، خلاقیت ها ویدئو های سرگرم کننده و انواع چالش ها هستند که توسط خودکار ایجاد میشود و با توجه به جالب بودن آن خود به خود گسترش میابد